Rękawice bramkarskie

Pewny chwyt to gwarancja sukcesu na boisku. W sklepie sportowym pgsport znajdziesz największy wybór rękawic bramkarskich zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów zaczynających dopiero swoją przygodę ze staniem na bramce. Potocznie nazywane pekarami - rękawice bramkarskie ochronią Twoje dłonie nawet podczas bardzo mocnego strzału czy piąstkowania.

Bez względu czy Twoją ulubioną marką rękawic jest Select, Reusch, Adidas czy jeszcze inna marka to każda para pekar powinna zostać dobrana do dłoni bramkarza. Jeżeli masz wątpliwości jaki rozmiar wybrać to zapoznaj się z tabelą rozmiarów rękawic oraz mini poradnikiem jak dobrać rękawice bramkarskie.

Filters

Filtrowanie

Marka: Wybierz expand_more

Cena: Wybierz  expand_more

-

Grupa wiekowa: Wybierz expand_more

W rękawicach bramkarskich wyróżniamy kilka głównych krojów, a są nimi:

Flat cut - jest to jeden z najbardziej popularnych kroi, który zapewnia większą powierzchnię styku i elastyczność ruchów. Krój Flat Cut charakteryzuje się zwykle luźniejszym dopasowaniem i zapewnia więcej miejsca na palce. 

Negative Cut - popularny krój rękawic, który przypomina typ Flat Cut. Rękawice tego typu mają również wzmocnienia między częścią wewnętrzną i zewnętrzną. Ten krój zapewnia lepsze dopasowanie - palce są utrzymywane na miejscu, co gwarantuje optymalną chwytność piłki. Jest to krój najchętniej wybierany przez profesjonalistów.

Hyla Cut - to stosunkowo nowo opracowany krój rękawic, który łączy najlepsze właściwości kroju płaskiego i zaokrąglonego. Określany często przez bramkarzy jako hybryda rękawic. Wyjątkowe połączenie dopasowania i miękkości tkaniny pozwala użytkownikowi korzystać z zalet zaokrąglonego kroju rękawicy wokół palców, zapewniając jednocześnie wystarczającą przestrzeń dla ochrony placów.