Na trawę

Od dawien dawna w piłkę nożną grało się na trawie naturalnej i tak pozostało do dnia dzisiejszego. To właśnie boiska trawiaste są najczęściej spotykanym otoczeniem na jakich grywa się w piłkę nożną. Tak jak z korkami piłkarskimi tak samo z piłkami powinniśmy dobierać odpowiednie futbolówki do nawierzchni na jakich będą używane.

Piłka nożna Select do gry na trawę cechuje się materiałem bardziej wrażliwym na ścieranie, za to zapewnia piłce większą szybkość oraz precyzję w prowadzeniu i wykonywaniu zwodów. Piłki do gry na trawie występują w trzech rozmiarach: 3 - dla najmłodszych graczy często grających hobbistycznie, 4 dla młodzieży dla której oryginalny rozmiar jest zbyt duży, bądź zbyt ciężki oraz rozmiarze 5 będącym standardowym rozmiarem piłki nożnej - to właśnie piłkami w rozmiar 5 są rozgrywane wszystkie mecze i turnieje piłki nożnej tj. np.: UEFA Champions League, Liga Narodów czy Mistrzostwa Europy.

W sklepie piłkarskim pgsport.pl mamy bogaty wybór piłek nożnych takich producentów jak Adidas, Nike, Select, Puma, Zina, Derbystar oraz Joma. Znajdziesz tutaj najnowsze modele piłek nożnych np.: Adidas Finale, Adidas Telstar, Nike Premier League, a nawet piłkę meczową niemieckiej bundesligi - Derbystar Brillant Super TB.

Filters

Filtrowanie

Rozmiar: Wybierz expand_more

Zaawansowanie: Wybierz expand_more

Nawierzchnia: Wybierz expand_more

Cena: Wybierz  expand_more

-

Waga: Wybierz  expand_more

kg
-
kg