Piłka nożna

Każdy fan piłkarski posiada chociaż jeden ulubiony model piłki, który ceni za wyjątkowy wygląd czy precyzję podczas gry.  Bez względu czy dopiero zaczynasz swoją przygodę czy grasz zawodowo, w naszym sklepie znajdziesz swój wymarzony model piłki nożnej topowych producentów. 

Filters

Filtrowanie

Rozmiar: Wybierz expand_more

Marka: Wybierz expand_more

Zaawansowanie: Wybierz expand_more

Nawierzchnia: Wybierz expand_more

Cena: Wybierz  expand_more

-

Waga: Wybierz  expand_more

kg
-
kg

Podczas wyboru piłki nożnej często kierujemy się nie tylko odczuciami wizualnymi ale również zaawansowaniem danego modelu. Futbolówki dzielimy głównie na: piłki meczowe, które przeznaczone są na najważniejsze turnieje oraz mecze piłkarskie, piłki treningowe - używane podczas treningu w klubie sportowym czy zajęciach z W-Fu w szkole oraz piłki rekreacyjne przeznaczone do hobbistycznej gry oraz dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w pięknym sporcie drużynowym jakim jest piłka nożna.

W czołówce producentów piłek do piłki nożnej plasują się takie marki jak Select, Derbystar, AdidasNike oraz Puma. Posiadają oni w swojej ofercie szeroką gamę piłek o różnych przedziałach wagowych, rozmiarach, zaawansowaniu czy przeznaczaniu np.: na boiska trawiaste, orliki, halę czy asfalt.