Piłka nożna

Każdy fan piłkarski posiada chociaż jeden ulubiony model piłki, który ceni za wyjątkowy wygląd czy precyzję podczas gry.  Bez względu czy dopiero zaczynasz swoją przygodę czy grasz zawodowo, w naszym sklepie znajdziesz swój wymarzony model piłki nożnej topowych producentów. 

Filters

Filtrowanie

Podczas wyboru piłki nożnej często kierujemy się nie tylko odczuciami wizualnymi ale również zaawansowaniem danego modelu. Futbolówki dzielimy głównie na: piłki meczowe, które przeznaczone są na najważniejsze turnieje oraz mecze piłkarskie, piłki treningowe - używane podczas treningu w klubie sportowym czy zajęciach z W-Fu w szkole oraz piłki rekreacyjne przeznaczone do hobbistycznej gry oraz dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w pięknym sporcie drużynowym jakim jest piłka nożna.

W czołówce producentów piłek do piłki nożnej plasują się takie marki jak Select, Derbystar, AdidasNike oraz Puma. Posiadają oni w swojej ofercie szeroką gamę piłek o różnych przedziałach wagowych, rozmiarach, zaawansowaniu czy przeznaczaniu np.: na boiska trawiaste, orliki, halę czy asfalt.