Menu

Do pobrania

CHCESZ DOKONAĆ ZWROTU?

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.
Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

Do zwracanego towaru dołącz informacje, które pozwolą nam potwierdzić dokonanie zakupów – np. paragon, fakturę lub potwierdzenie zamówienia.

Pobierz - formularz zwrotu towaru
REKLAMACJA TOWARU

Reklamację dotyczącą wad produktów można składać w ciągu dwóch lat od daty zakupu. Towary kupione w sklepie internetowym możesz reklamować na dwa sposoby:

Pierwszą możliwością jest zwrot towaru bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Płocku. Przygotuj produkt do reklamacji oraz informacje, które pozwolą nam potwierdzić dokonanie zakupów – np. paragon, fakturę lub potwierdzenie zamówienia.

Produkty możesz też oddać do reklamacji do naszego sklepu internetowego. W tym celu wypełnij formularz reklamacyjny znajdujący się poniżej i wraz z produktem/-ami odeślij go przesyłką opłaconą z góry na poniższy adres:

PG SPORT Paweł Grabowski Paweł Gaul S.C.

Dział reklamacji

Kostrogaj 18

09-400 Płock

Polska

W ciągu 14 dni dni po otrzymaniu przez nas paczki rozpatrzymy reklamację i wyślemy Ci informację zwrotną. Jeśli reklamacja zostanie uznana otrzymasz zwrot należność za produkt/y na konto bankowe lub kartę.

Pobierz - formularz reklamacyjny