Menu

Wałek fitness 45cm HMS FS106

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

03279

Nowy produkt

HMS

39.99 PLN

39.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

HMS FS106 to wałek piankowy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Jego zalety docenią wszyscy zainteresowani aktywnym trybem życia.

Wałek HMS FS106 powstał z myślą o relaksacji spiętych mięśni i lepszej koordynacji ruchowej. Przy jego wykorzystaniu nie tylko można poprawić swoją kondycję, ale również skutecznie wymodelować sylwetkę ciała. Docenią go również osoby ćwiczące jogę.

Model FS106 został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, gwarantującego komfort i wygodę podczas ćwiczeń. Jest odporny na ścieranie i nie chłonie wilgoci, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

Trening z wałkiem / rollerem efektywnie aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu użytkownik nie tylko poprawia swoją wytrzymałość, ale również koryguje ewentualne wady postawy. Z tego względu, jest to przyrząd idealny dla osób wiodących siedzący tryb życia.

Dla wałka FS106 z łatwością można znaleźć wiele zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

Specyfikacja produktu:

  • Długość: 450 mm
  • Średnica: 150 mm
  • Materiał: PE

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane