Menu

Zestaw taśm do ćwiczeń crossfit HMS TXPRO

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt niedostępny

08451

Nowy produkt

HMS

124.99 PLN

124.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Prezentujemy zestaw taśm HMS TX-PRO, które umożliwiają wykonanie kilkaset rodzajów ćwiczeń wykorzystując grawitację i masę ciała użytkownika. Produkt jest sposobem na nowoczesny trening utrzymany w duchu CrossFitu. Specjalny kształt uchwytów, umożliwia łatwe wsunięcie rąk, a zarazem zapewnia doskonałe bezpieczeństwo.

Główne atuty taśmy to jakość wykonania, przemyślana konstrukcja i trwałość. Są one gwarantem udanego treningu w każdych warunkach. W skład zestawu wchodzą: taśma z metalowym karabińczykiem, taśmy z uchwytami, uchwyt na drzwi oraz siatka.

Produkt wykorzystuje masę ciała użytkownika do ćwiczenia jego sprawności i siły. Trening przy użyciu bezwładności ciała rozwija równowagę, elastyczność stawów oraz kondycję.

Uniwersalność taśm, pozwala każdemu użytkownikowi dostosować program treningu do swoich preferencji i możliwości. Czyni to z nich idealne rozwiązanie dla osób doceniających wszechstronność i niewielki rozmiar przyrządów do ćwiczeń.

Model TX-PRO został wykonany z niezwykle trwałych materiałów, dzięki którym jego użytkownicy mogą być pewni o swoje bezpieczeństwo i komfort. Cały zestaw waży mniej niż kilogram i mieści się w małej torebce dołączonej do zestawu. Przyjazny system montażu pozwala cieszyć się swobodą wyboru miejsca treningu, co daje poczucie wolności i zwiększa motywację do ćwiczeń.

W skład zestawu wchodzą: taśma z metalowym karabińczykiem, taśmy z uchwytami, uchwyt na drzwi oraz siatka do transportu.

Specyfikacja produktu:

  • Regulacja taśmy (ramię + dodatkowy pasek): 1200 ÷ 2660 mm
  • Długość ramienia: 1070 ÷ 1730 mm
  • Dodatkowy pasek: 930 mm
  • Szerokość rączek: 130 mm
  • Maksymalne obciążenie: 250 kg

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane