Autoryzowany Sklep Select

Szukasz sprzętu sportowego najwyżej klasy, a może uprawiasz sport rekreacyjnie i potrzebujesz czegoś fajnego do grania w rozsądnej kwocie? Duńska marka sportowa Select spełni Twoje oczekiwania! Jesteśmy Autoryzowanym sklepem marki Select Polska. Kupując w pgsport masz pewność że nie tylko zostaniesz obsłużony po królewsku przez wykwalifikowanych sprzedawców ale również otrzymasz oryginalny towar pochodzący prosto od duńskiego producenta sprzętu i odzieży sportowej.

Filters

Piłki nożne, piłki ręczne, odzież sportowa to tylko przedsmak pełnej oferty jaką oferuje duńska marka sportowa Select Sport. Firma powstała w 1947 roku z inicjatywy Eigil Nielsena, bramkarza duńskiej drużyny narodowej i od tamtej pory zadebiutowała na wielu turniejach sportowych oraz wprowadziła wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych do świata sportu drużynowego m.in. jako pierwsi wprowadzili bezszwową piłkę oraz opatentowali 32-panelową konstrukcję piłki, która była rewolucyjną innowacją w sposobie tworzenia piłek i jest używana po dziś dzień.

Wybór sprzętu duńskiego producenta nie jest przypadkowy. Obecnie Select Sport jest największym na świecie dostawcą piłek ręcznych. Świadczyć o tym może, że zarówno piłki ręczne Select jak i piłki nożne możemy spotkać na najważniejszych turniejach takich jak "PGNiG Superliga", "EHF Champions League" czy najwyższych ligach klubowych np.: "Bundeslidze"  oraz podczas wielu meczy klubowych. Sprzęt ten cechuje się wyjątkową trwałością oraz niezawodnością. Niezwykłym atutem piłek ręcznych jest przyleganiem do dłoni nawet bez użycia kleju do piłek Select, zaś futbolówki idealnie trzymają się nogi i pozwalają kontrolować każdy ruch.