Menu

Atrybuty

Siatkówka

Jest 7 produktów.

Siatkówka jest jednym najbardziej rozpoznawalnych sportów drużynowych. Wyróżniamy dwa rodzaje tego sportu. Jednym z nich jest klasyczna siatkówka grana na hali zaś drugi to plażowa piłka siatkowa. Jak sama nazwa wskazuje w piłkę plażową gra się na plaży. Uprawiana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Dyscyplina sportowa uprawiana często przez osoby grające rekreacyjnie. U nas znajdziesz piłki do siatkówki takich producentów jak Molten, Mikasa czy Select. Jak w większości sportów używających piłek tam samo w siatkówce wyróżniamy piłki przeznaczone do gry treningowej, rekreacyjnej oraz meczowej. Piłki do siatkówki występują w oficjalnym rozmiarze 5 oraz mniejszym rozmiarze 4 dla najmłodszych zawodników. Na szczególną uwagę zasługują piłki Piłka Molten V5M4500 oraz Molten V5M4000 jedne z najczęściej wybieranych przez osoby grające w siatkówkę.

Jest 7 produktów.

Molten V5M5000 - oficjalny model meczowej piłki siatkowej używanej w rozgrywkach ligowych. Piłka posiada certyfikat FIVB Approved.

239.99 PLN W magazynie

Molten V5M4500 - piłka treningowa do siatkówki spełniająca wszystkie wymogi FIVB. Wykonana ze skóry syntetycznej.

149.00 PLN W magazynie

Molten V5M4000 - piłka treningowa do siatkówki wykonana z 18 klejonych paneli syntetycznej skóry poliuretanowej, miękkiej w dotyku oraz odbijaniu.

119.00 PLN W magazynie

Molten V5M1900 - piłka treningowa Molten spełniająca wszystkie wymogi FIVB.

59.99 PLN W magazynie

Molten V4M1500 - piłka treningowa Molten dla najmłodszych adeptów siatkówki w nowej szacie graficznej.

44.99 PLN W magazynie

Select Pro Smash - treningowa piłka siatkowa marki Select. Powierzchnia wykonana z miękkiego i estetycznego poliuretanowego mikrowłókna.

119.99 PLN W magazynie

Select Kids Volley - piłka siatkowa o obniżonej wadze stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych zawodnikach.

69.99 PLN W magazynie