Menu

Piłka ręczna gumowa Select Soft Kids Liliput

Podziel się

  • Drukuj

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

Nowy produkt

Select

32.99 PLN

32.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Miękka gumowa piłka ręczna duńskiej marki Select dla dzieci i młodzieży. Piłka została wykonana z gumy dzięki czemu jest bezpieczna w użyciu. Cechuje się dobrą chwytliwością i łatwością wykonywania rzutów. Idealna dla młodych sportowców zaczynających swoją przygodę z grą w piłkę ręczną oraz do gry rekreacyjnej. Brak szwów oraz zastosowany materiał sprawia, że piłka nie chłonie wody tym samym nadaje się do użytku w wodzie np.: na plaży lub nad jeziorem.

Seria piłek ręcznych Select Soft Kids charakteryzuje się różnymi kolorami piłki w zależności od rozmiaru. Dla piłki w rozmiarze 1 (liliput) o obwodzie wynoszącym około 51 cm producent przewidział kolor niebieski. Rozmiar piłki liliput o wadze wynoszącej około 250-260 gram  jest największym dostępnym rozmiarem oraz najcięższą wersją prezentowanej piłki

Cechy

Zaawansowanie piłkiRekreacyjna

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane

Akcesoria

Małą miękka piłka gumowa dla dzieci i młodzieży w rozmiarze micro (00) oraz koloże pomarańczowym.

32.99 PLN W magazynie

Gumowa piłka ręczna marki Select w rozmiarze 0. Idealna do gier oraz zabaw uprawianych przez dzieci i młodzież.

32.99 PLN Dostępny produkt z innymi opcjami

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Zamrażacz w sprayu bez freonu. Jego działanie polega na uśmierzaniu bólu przez błyskawiczne obniżenie temperatury ciała.

Piłka Select Kids Micro została wykonana wg specjalnego projektu z przeznaczeniem dla najmłodszych użytkowników. Doskonała do nauki i zabawy. Miękka, lekka i trwała.

Piłka Select Kids Mini została wykonana wg specjalnego projektu z przeznaczeniem dla najmłodszych użytkowników. Doskonała do nauki i zabawy. Miękka, lekka i trwała.