Menu

Atrybuty

Zaawansowanie piłki

Dostępność

Producent

Cena

Rekreacyjna

Jest 7 produktów.

Rekreacyjne piłki ręczne Select dedykowane dla najmłodszych miłośników tego sportu oraz osób grających rekreacyjnie np.: na plaży. Wykonane z miękkich i lekkich materiałów czyniąc produkt bezpiecznym dla Twojego dziecka. Bogaty asortyment piłek ręcznych Select umożliwia wybór piłki, która sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Idealne do nauki i zabawy. Piłka rekreacyjna sprawdzi się również jako prezenta dla każdego fana piłki ręcznej, który lubi czasem poczuć uroki tego sportu na własnej skórze.

Jest 7 produktów.

Select Street Handball to wytrzymała szyta ręcznie piłka ręczna do gry i zabawy wszystkich grup graczy. Idealnie nadaję się do nauki gry dzieci i młodzieży.

69.99 PLN W magazynie

Piłka Select Kids Mini została wykonana wg specjalnego projektu z przeznaczeniem dla najmłodszych użytkowników. Doskonała do nauki i zabawy. Miękka, lekka i trwała.

39.99 PLN W magazynie

Piłka Select Kids Micro została wykonana wg specjalnego projektu z przeznaczeniem dla najmłodszych użytkowników. Doskonała do nauki i zabawy. Miękka, lekka i trwała.

29.99 PLN W magazynie

Miękka piłka gumowa dla dzieci i młodszych graczy. Piłka ma dobrą chwytliwość i łatwo się nią rzuca. Wykonana jest z bezpiecznego materiału.

45.00 PLN W magazynie

Małą miękka piłka gumowa dla dzieci i młodzieży w rozmiarze micro (00) oraz koloże pomarańczowym.

32.99 PLN W magazynie

Gumowa piłka ręczna marki Select w rozmiarze 0. Idealna do gier oraz zabaw uprawianych przez dzieci i młodzież.

39.99 PLN Dostępny produkt z innymi opcjami

Piłka Select Duo Soft Beach Handball to miękka gumowa piłka do gry na piasku lub murawie.

119.99 PLN W magazynie