Menu

Piłka nożna Select Futsal Super Ekstraklasa FIFA

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt niedostępny

Nowy produkt

Select

239.99 PLN

239.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Kochasz Futsal? Mamy coś co sprawi, że serce zacznie Ci bić dwa razy szybciej! Select Super FIFA Ekstraklasa to oficjalna piłka meczowa wyprodukowana przez duńską markę Select specjalnie dla polskiej ligi Ekstraklasy w futsalu na sezon 2018/2019.

Czym jest Futsal? W porównaniu do tradycyjnej piłki nożnej charakteryzuje się szybszym tempem, większą liczbą strzelanych bramek oraz większą liczbą strzałów. Nawierzchnia, piłka i przepisy wymagają od wszystkich pięciu graczy każdej drużyny improwizacji, kreatywności oraz nienagannej techniki.

Prezentowana piłka wykonana została z najwyższej jakości poliuretanowego materiału odpowiedzialnego za wysoką odporność na zniszczenia, pomimo trudnych warunków naturalnego środowiska tego typu piłek jakimi jest sala gimnastyczna. Gwarancją jakości piłki jest najwyższej rangi atest FIFA Quality Pro, co oznacza, że została ona przetestowana i pozytywnie zweryfikowana przez FIFA. Prezentowany model wzorowany jest na popularnej i cenionej piłce Select Futsal Super i charakteryzuje się stłumionym odbiciem sprawiającym, że praktycznie się nie odbija dzięki czemu idealnie nadaje się do gry na hali. Obwód piłki wynosi 62-64 cm (w przybliżeniu rozmiar 4) i jest to oficjalny rozmiar piłki futsalowej.

Nietypowa kolorystyka wzbudza w wielu zawodnikach oraz kibicach ciekawość dotyczącą modelu piłki jakim jest rozgrywany mecz. To wszystko za sprawą perłowego białego kolor, który w zależności od kąta patrzenia mieni się różnymi barwami, co w połączeniu z niebieskimi pasami oraz wstawkami daje niesamowity efekt wizualny.

Select Futsal Super FIFA Ekstraklasa to idealna piłka do gry na najwyższym poziomie zaawansowania. Sprawdzi się również jako super prezent dla każdego fanatyka piłki nożnej.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane