Menu

Freestyle

Jest 9 produktów.

Freestyle nie jest typową grą w piłkę nożną. Jest to uliczna sztuka wymagająca bardzo dużych umiejętności od zawodników. Esencją freestylingu jest utrzymanie piłki w powietrzu przez jak najdłuższy czas - im czystsza piłka, tym lepszy gracz. Jednym z najbardziej cenionych producentów piłek do freestylu jest marka Monta, którą docenili najlepsi freestylerowcy z całego świata. Oficjalny rozmiar tego typu piłek to 4.5. Piłka Nożna Monta Freestyler to jeden z najpopularniejszych modeli piłki do freestylu. Jej specyficzny materiał zapewnia długą żywotność pomimo gry na asfalcie. Piłki adresowane są głównie do artystów futbolu podwórkowego.

Jest 9 produktów.

Piłka nożna BallON Turbo Freestyler Black to absolutna nowość w świecie freestylu. Zaprojektowana i stworzona przez Krzysztofa Golonkę.

144.99 PLN W magazynie

Piłka nożna klasy Premium BallON Turbo Freestyler Red charakteryzuje się czerwoną kolorystyką oraz czarnymi wstawkami. Zaprojektowana i stworzona przez Krzysztofa Golonkę.

144.99 PLN W magazynie

BallON Turbo Freestyler Orange Flash to najnowsza odsłona piłki nożnej klasy Premium do Freestylu. Adresowana do artystów futbolu podwórkowego.

479.99 PLN 279.99 PLN W magazynie
Promocja!

Piłka adresowana jest do artystów futbolu podwórkowego, którzy potrafią nią żonglować i wykonywać z nią sztuczki

109.99 PLN 84.99 PLN W magazynie
Promocja!

Najnowsza odsłona kultowej piłki Monta Freestyler! Adresowana jest do artystów futbolu podwórkowego.

94.99 PLN W magazynie

Najnowsza odsłona kultowej piłki Monta Streetmatch. Wyposażona jest w specjalną dętkę w ograniczającej odbicie.

109.99 PLN W magazynie

Piłka nożna Monta One Inch Freestyle Yellow to typowa uliczna futbolówka adresowana do artystów podwórkowego futbolu.

139.99 PLN W magazynie

Piłka Monta One Inch StreetMatch od zewnątrz piłka pokryta jest surowym dżinsem, który nadaje piłce optymalne właściwości.

139.99 PLN W magazynie

Piłka Monta Damasco StreetMatch od zewnątrz piłka pokryta jest surowym dżinsem, który nadaje piłce optymalne właściwości.

139.99 PLN W magazynie