Piłka nożna Derbystar Brillant Replica DB v21 IMS

109,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny
  • local_shipping Darmowa wysyłka w 1-2 dni robocze przy zakupach za min. 300 zł
  • history Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Opis produktu

Replika oficjalnej piłki nożnej meczowej Bundesligi na sezon 2021/2021, która będzie używana przez kluby Bundesligi.

Derbystar Brillant Replica v21 został wykonany z najwyższej jakości materiałów.Jej charakterystyczna struktura poprawia prowadzenie piłki zwiększając tym samym pewność gracza na boisku.

W piłce Derbystar Brillant Replica DB zastosowano nowoczesną metodę podwójnego łączenia wyróżniającą się tym, że panele piłki są najpierw zszywane ze sobą, a następnie sklejane na krawędziach. Dzięki zastosowaniu kleju do uszczelniania szwów pochłanianie wody zostaje znacznie ograniczone. Pęcherz SR wewnątrz piłki zapewnia doskonałe utrzymywanie powietrza. Efektem końcowym jest piłka nożna wyróżniająca się spośród innych piłek stabilnością, znakomitym prowadzeniem i lekkim wyglądem.

To już kolejny sezon z rzędu, gdy po wielu latach marka Derbystar powróciła do Bundesligi. Oczywiście, oprócz nowego projektu, jakość piłki była absolutnym priorytetem rozwoju produktu. Zastosowanie 32 panelowej konstrukcji pozwoliło uzyskać przez piłkę wspaniałe właściwości aerodynamiczne. Charakterystyka lotu została dodatkowo zoptymalizowana przez zastosowanie nowego materiału o strukturze diamentów na całej powierzchni piłki.

Piłka treningowa Derbystar Brillant Replica DB idealnie sprawdzi się w klubie piłkarskim podczas codziennych treningów oraz okazjonalnych meczy.

Piłka nożna Derbystar Brillant Replica DB v21 IMS

Informacje o produkcie
    Producent Derbystar
  • Kod produktu 3955100051
  • Zaawansowanie Zaawansowanie: Treningowa
  • Przeznaczenie Przeznaczenie: Trawa naturalna
  • Łączenie łat Łączenie łat: Dual Bonded
  • Kolor dominujący Kolor dominujący: Pomarańczowy

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może Ci się spodobać