Menu

Suplement diety Olimp Flex-Power

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

Nowy produkt

Olimp

58.99 PLN

58.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Olimp Flex Power to profesjonalny suplement diety w postaci proszku przeznaczony dla osób dorosłych, dążących do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu, takich jak chrząstka stawowa i kości, polecany w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz obciążonych wysiłkiem fizycznym.

Flex Power to kompozycja dwóch form kolagenu: hydrolizatu typu I oraz typu II idealnych dla osób aktywnych, które szukają realnej odpowiedzi wobec regularnego obciążania i intensywnego wysiłku fizycznego.

Odżywka Flex Power to kompleks najistotniejszych witamin i minerałów, które są niezbędne dla prawidłowego odżywiania i funkcjonowania ustroju.

Efekty jakich możemy się spodziewać po systematycznej suplementacji składnikami Flex Power to:

  • Wsparcia reakcji regeneracyjnych w obrębie tkanek chrzęstnych i kostnych
  • Wpływu na elastyczność struktur ścięgnistych i więzadłowych
  • Wczesnej profilaktyki ochronnej naszego aparatu ruchu wobec powtarzających się mikrourazów poprzez wsparcie ogólnej wytrzymałości

Jak stosować Flex Power?

Z uwagi na wysoką zawartość wykorzystanych składników zaleca się stosowanie tylko 1 porcji (14,4 g proszku = 2 miarki) dziennie, którą trzeba rozpuścić w około 200 ml zimnej wody. Suplement diety Flex Power należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu, najlepiej pomiędzy kolejnymi posiłkami w ciągu dnia.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane