Menu

Witaminy Olimp Vita-min Multiple Sport 60 kapsułek

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

01829

Nowy produkt

Olimp

32.49 PLN

32.49 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Olimp Vita-Min Multiple Sport to kompleks najistotniejszych witamin i minerałów. Niezwykła popularność tego produktu to zasługa precyzyjnie dobranych dawek poszczególnych składników, które pozwalają na realne wsparcie dla organizmu sportowca. Z kolei oryginalna forma Mega Caps umożliwiła wykorzystanie dużej ilości poszczególnych substancji, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zdrowie zostaje zabezpieczone na maksa!

Produkt Vita-Min Multiple Sport został przygotowany przede wszystkim dla osób ćwiczących, którzy na drodze intensywnego wysiłku fizycznego i dużej utraty minerałów wraz z potem, muszą wspierać swój organizm poprzez dodatkowe preparaty witaminowe. Przemyślana kompozycja wykorzystanych składników, pomoże sportowcom, którzy niejednokrotnie w trakcie swoich treningów muszą pokonywać bariery własnych możliwości.

Suplement diety Vita-Min Multiple Sport to preparat w formie kapsułek, które zostały podzielone kolorystycznie na witaminy (białe) i minerały (niebieskie). Z uwagi na duże dawki wykorzystanych składników, preparat należy stosować tylko raz dziennie i najlepiej po spożytym posiłku, popijając dużą ilością zimnej wody.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane