Menu

Odżywka białkowa Olimp Whey Protein Complex 100

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

Nowy produkt

Olimp

49.99 PLN

49.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Whey Protein Complex 100% to jedna z najczęściej wybieranych odżywek białkowych wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń, dzięki której łatwiej zwiększyć i utrzymać masę mięśniową.

Popularny wśród osób aktywnych fizycznie, w tym również profesjonalnych sportowców suplement diety, w którym wykorzystano mieszankę wysokiej jakości, pełnowartościowych protein. Produkt w formie doskonale rozpuszczającego się proszku pozwalający w szybki i łatwy sposób uzupełnić codzienną dietę w cenne dla naszego organizmu białko.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i w efekcie rozwiązując problem często zadawanego pytania „koncentrat czy izolat?”, firma Olimp Sport Nutrition prezentuje doskonałe połączenie obu wymienionych frakcji. Zastosowanie mieszkanki o zróżnicowanej kinetyce wchłaniania i trawienia pozwala na uwalnianie energii na różnych poziomach, co sprzyja efektywniejszemu budowaniu wymarzonej sylwetki.

Whey Protein Complex 100% to konkretne wsparcie w rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej i tym samym łatwiejszego wypracowania smukłej, umięśnionej oraz imponującej sylwetki.

Dawkowanie:

Prezentowaną odżywkę białkową zaleca się stosować od 1 do 3 razy na dobę. Każdą z porcji należy rozpuścić w ok. 150ml wody lub odtłuszczonego mleka i spożyć po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane