Menu

Skarpety antypoślizgowe Tapedesign białe

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

Nowy produkt

Tapedesign

119.99 PLN

119.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Przedstawiamy skarpety przyszłości - Tapedesign One Size to przyszłość skarpet o uniwersalnym rozmiarze. Koniec ze żmudnym przeglądaniem tabeli rozmiarów i zastanawianiem się czy będą pasować. Prezentowane skarpety występują w uniwersalnym rozmiarze i pasują na każdą nogę w przedziale rozmiarowym: 37-48 !

To nie koniec innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w tym produkcie!

Funkcjonalne skarpety Tapedesign dopasowują się do stopy i na skutek wywieranego nacisku na skarpety, ciężar ciała jest równomiernie rozkładany na powierzchniach ślizgowych co zapewnia niesamowitą stabilność oraz maksymalnie ogranicza przemieszczanie się stopy w bucie. Wykonane są z elastycznego materiału idealne przylegającego do stopy zapewniając niespotykany komfort podczas użytkowania. Specjalne gumowe kołki umieszczone na zewnętrznej stronie skarpety zapewniają większą zwrotność oraz wyjątkową przyczepność pozwalając tym samym maksymalnie kontrolować swoje ruchy.

Skarpety Tapedesign dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom, wyglądzie i skuteczności zyskały sławę oraz popularność wśród najlepszych sportowców.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane