Menu

Korki

Jest 6 produktów.

Oryginalnie buty piłkarskie najpopularniejszych producentów takich jak np.: Adidas, Nike, Select czy Joma w atrakcyjnej cenie. W korkach wyróżniamy różne typy podeszwy przeznaczone na konkretny typ nawierzchni. Pierwszym rodzajem są Lanki - uniwersalne buty piłkarskie, które mogą być używane na twardych nawierzchniach jak i również na nawierzchni z trawą naturalna. W przeciwieństwie do korków wkręcanych ich korki są stałe i na ma możliwości ich wykręcenia. Często wybierane przez piłkarzy zaczynających swoją przygodę z profesjonalną grą piłkarską. Mixy są kompromisem pomiędzy korkami lanymi, a tradycyjnymi wkrętami. Na podeszwie buta znajdują się korki wkręcane oraz lane. Ten typ buta przeznaczony jest na grząskie nawierzchnie gdzie korki mają możliwość wgryzienia się nawierzchnię. Ostatnim typem są wkręty. Wkręcane korki zazwyczaj wykonane z metalu lub aluminium. Przeznaczone do gry na boiskach trawiastych oraz gry w trudnych warunkach atmosferycznych. Używane podczas gry przez profesjonalistów na najwyższym poziomie piłkarskim.

Jest 6 produktów.

Buty piłkarskie marki adidas dla graczy lubiących mieć pod kontrolą każdy element gry. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

159.00 PLN Dostępny produkt z innymi opcjami

Korki dla dzieci hiszpańskiej marki Joma. Lekkie i wygodne o dobrym dopasowaniu do nogi.

89.99 PLN Dostępny produkt z innymi opcjami

Korki Champion 507 od hiszpańskiej marki Joma. Przeznaczone do gry na sztucznych oraz naturalnych nawierzchniach trawiastych.

79.99 PLN W magazynie

Joma Aguila Gol 821 to profesjonalne buty piłkarskie hiszpańskiej marki Joma

159.99 PLN Dostępny produkt z innymi opcjami

Przeznaczone dla sportowców półamatorskie korki do gry na trawie naturalnej charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem.

259.99 PLN 129.99 PLN W magazynie
Promocja!

Select Gallardo - korki dla dzieci. Buty posiadają rzepy, co znacznie ułatwi ich zakładanie nawet najmłodszym.

109.99 PLN W magazynie