Menu

Miękki ręcznik Roly Orly 38x68cm biały

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

07027

Nowy produkt

Roly

12.99 PLN

12.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Miękki elastyczny ręcznik z mikrofibry hiszpańskiej marki Roly. Idealny dla osób szukających delikatnego w kontakcie ze skórą, a zarazem dobrze chłonącego wodę ręcznika. Sprawdzi się w codziennym użytku domowym oraz podczas zajęć fitness do ocierania potu. Jego unikalne rozmiary czynią go również ręcznikiem odpowiednim dla najmłodszej części rodziny jaką są dzieci. Model Roly Orly charakteryzuje się dobrą chłonnością wody oraz niespotykaną miękkością. Elastyczne wykończenie ułatwia składanie oraz pozwala zaoszczędzić miejsce w torbie dzięki małym wymiarom po jego złożeniu.

Prezentowany ręcznik jest szeroki na 38 cm oraz długi na 68 cm. Nasycony biały kolor wyróżnia go spośród tłumu innych ręczników o wyblakłej kolorystyce. Biała kolorystyka ułatwia też zachowanie go w czystości, szczególnie podczas użytkowania ręcznika przez dzieci.

Na ręczniku znajduje się dodatkowo wyznaczone miejsce mające specjalną gładką część do personalizacji czyniąć ręcznik idealnym pomysłem na wyjątkowy prezent.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane