Menu

Ochraniacz G-Form Pro-X Knee-Shine czarno-żółty

Do darmowej wysyłki brakuje zakupów za:

300.00 PLN

Produkt dostępny

Nowy produkt

G-FORM

339.99 PLN

524.99 PLN

339.99 PLN

Podana cena jest ceną brutto

Opis

Przedstawiamy zwycięzcę nagrody ISPO AWARD WINNER 2015-2016 w kategorii Action Sports!

Ochraniacz G-Form Pro-X Knee-Shin Guard to jednoczęściowy ochraniacz kolan i goleni, dedykowany ekstremalnym sportowcom poszukującym maksymalnego bezpieczeństwa. Ochraniacze zapewniają najwyższej jakości ochronę przed uderzeniami. Posiadają certyfikat CE 1621 Level 1, będącym najwyższym standardem w sportach motocyklowych. Dzięki opatentowanemu systemowi RPT™ ochraniacze G-Form są miękkie i elastyczne, a twardnieją tylko przy uderzeniu. Stworzone zostały z wyjątkowo komfortowego oraz wytrzymałego materiału, co sprawia iż sportowcy nie muszą martwić się o przesuwanie ochraniaczy lub powodowanie dyskomfortu.Tkanina kompresyjna odprowadzająca wilgoć UPF 50+ oraz techniczny tylny panel z siatki zapewnia suchość i wygodę.

Zapomnij o kłopotach z oddzielnymi ochraniaczami na kolana i goleń! Kupując ochraniacz Pro-X Knee-Shin Guard zyskujesz ochronę odpowiadającym dwóm oddzielnym ochraniaczom kolan oraz goleni, a płacisz tylko raz!

Idealnie sprawdzą się w sportach motorowych, kolarstwie górskim, jeździe na BMX, skateboardingu, snowboardzie i podczas gry w piłkę nożną. Ochraniacze można prać w pralce. 2 szt. w zestawie.

Zadaj pytanie o ten produkt

* Pola wymagane